/upload/content/pictures/90795532-2548176421954529-6246224226232041472-n.jpg
Zobacz jak możesz pomóc lub
Firma lub organizacja
31-03-2019

Zapewniamy bezpieczeństwo naszym Chojrakom

???????????? Obecna sytuacja epidemiczna to trudny czas dla nas wszystkich, ale dla personelu medycznego wyjątkowo stresujący i nerwowy ????

Do tej pory - dzięki waszym wpłatom np. z 1️⃣% - udało się sfinansować zakup sprzętu, leczenie dzieci, pobyt rodziców w hostelu czy zakup upominków dla dzieci po przeszczepie, czyli Łańcuszek Niespodzianek ❤️???????????? W obliczu aktualnych wydarzeń przyszła kolej na inne zakupy:

▶️ finansujemy obecnie obiady dla rodziców dzieci leczonych w Klinice, by nie musieli niepotrzebnie opuszczać szpitala, minimalizując tym samym ryzyko zarażenia

▶️„Cudem” bo trudno to inaczej nazwać, udało się sfinalizować zakup gogli, kombinezonów i rękawiczek jednorazowych. ⚠️Te środki ochrony osobistej są niezwykle ważne dla płynnej pracy oddziału i dają namiastkę poczucia bezpieczeństwa dla personelu‼️ Nieoceniona była tu pomoc naszego cudownego wolontariusza – ❤️Thank You Ali❤️

☹️????Niestety, nie udało się zdobyć maseczek, które są na wagę złota, ale „co 3️⃣ głowy to nie 1️⃣” i zakupiliśmy fliselinę medyczną, z której – przy wsparciu wolontariuszy i firm z zewnątrz – uszyjemy trzywarstwowe maseczki jednorazowe ????????????

I tu ???? ???? ???? Jeżeli chcielibyście wesprzeć nas w tych działaniach, przekazując wpłaty, kontakt do zaprzyjaźnionych firm lub tak potrzebne środki ochrony osobistej – będziemy niezmiernie wdzięczni ❤️ Robimy co w naszej mocy, by zminimalizować ryzyko zarażenia w szpitalu. W Klinice wciąż leczone są Nasze Chojraki ????????‍♀️????

1% - KRS: 0000102034 lub na http://mta-sts.dzieciakichojraki.pl/pl/zbieramynaszpital