Przekaż 1,5% podatku Chojrakom

Choroba odbiera wiele. Nowotwór, który dotyka małych pacjentów jest szczególnie trudny. To ogromne wyzwanie emocjonalne dla dzieci i ich rodziców, z którym nie powinni mierzyć się samotnie. Stowarzyszenie Dzieciaki Chojraki powstało, by dzieci doświadczające choroby nowotworowej były leczone w godnych warunkach, a ich rodzice – w tym trudnym okresie, mogli skupić się na wspieraniu dzieci, a nie martwieniu się o warunki w jakich przyjdzie im spędzić kolejną noc na oddziale.

Dzięki pomocy darczyńców oraz ogromnej determinacji w ostatnich latach udało nam się osiągnąć wiele niezwykłych rzeczy. Działając na rzecz zdrowia dzieciaków, wspólnie tworzymy lepsze warunki leczenia i umożliwiamy im dostęp do nowoczesnych metod terapeutycznych. Już dziś mogą Państwo nam w tym pomóc! Firmy odpowiedzialne społecznie zmieniają świat – co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Wierzymy w kolektywne działanie i to, że właśnie Państwo mogą być częścią wspaniałej zmiany – dla dobra dzieciaków.


Dzięki Wam:

💚Sfinalizowaliśmy ogromny projekt: budowę i wyposażenie nowego Oddziału Transplantacji Szpiku – to zupełnie inna jakość leczenia i zdrowienia!
💚Zakupiliśmy urządzenie UVA PIT do fotoferezy pozaustrojowej, co poprawia skuteczność terapii.

💚Zakupiliśmy lasery do cytofluorymetru w Pracowni Immunologii Hematologicznej Kliniki – wspieramy rozwój badań naukowych.


Zostań Przyjacielem Dzieciaków Chojraków!

Jak możesz pomóc?

💚Wpłać darowiznę na rachunek bankowy Stowarzyszenia w banku PKO BP, nr 23 1020 4027 0000 1702 0031 2207 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe”.

💚Przekaż 1,5% swojego podatku poprzez wpisanie na deklaracji PIT naszego numeru KRS: 0000102034.

Każdy grosz ma ogromne znaczenie! Dzięki Wam, możemy kontynuować pracę na rzecz dzieci chorych onkologicznie, poprawiając ich szanse na zdrowe życie.

W imieniu dzieci leczonych w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej UM w Poznaniu oraz ich rodziców, serdecznie dziękujemy za każdą formę wsparcia.

Wspieraj Dzieciaki Chojraki!

Udostępnij

Czytaj także