Dzięki wsparciu wielu zaprzyjaźnionych firm, wielu cudownych ludzi IV Piknik Chojraka organizowany z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka przerósł nasze marzenia. Były alpaki, malowanie buziek, balony z helem, wata cukrowa, wielkie bańki, popcorn, niezwykłe samochody i oczywiście straż pożarna. Odwiedzili nas także inspirujący gości i opowiedzieli o pasjach oraz zawodowym sporcie. W tym roku nasz Piknik uświetniły występy na prawdziwej scenie, gdzie Ciocia Aga przeniosła nas w kolorowy, muzyczny świat, a uczniowie szkoły wokalnej zaprezentowali profesjonalny poziom.
Wszystko cudnie się udało, ale nie mniej ważne jest to, że dzięki wspomnianemu wsparciu cały ewent był dla naszego Stowarzyszenia bezkosztowy.








To niezwykłe wydarzenie wprowadza w szpitalną, onkologiczną rzeczywistość namiastkę zabawy i normalności. A my cieszymy się, że skoro nasze Chojraki nie mogą iść na piknik, to Piknik przyszedł do nich. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, darczyńcom, firmom i zaprzyjaźnionym artystom oraz sportowcom.


