12 mln dla dla dzieci leczonych onkologicznie

💞 Przez 23 lata działalności naszego Stowarzyszenia przekazaliśmy dla dzieci leczonych onkologicznie związanych z poznańską Kliniką Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej ponad 💞 12 milionów zł.

🥰 Takie działania były możliwe dzięki Waszemu zaufaniu. Dzięki temu, że regularnie przekazujecie nam 1,5 proc swojego podatku. Dzięki temu, że organizujecie różne wydarzenia, by zebrane środki wpłacać na nasze cele statutowe. Dzięki temu, że wskazujecie nas administracji miejskiej i ogólnopolskiej jako zaufaną organizację pożytku publicznego. Dzięki temu, że postrzegacie nasze działania jako warte wsparcie przez społecznie odpowiedzialny biznes. Dzięki temu, że doceniacie nasze minimalizowanie kosztów własnych i transparentność.

💞 Dzięki Wam Stowarzyszenie Dzieciaki Chojraki, które zrzesza zaledwie kilkanaście osób, może nadal zabezpieczać zakupy nierefundowanych leków, zagranicznych badań genetycznych, zakup sprzętu medycznego od pomp infuzyjnych po cytofluorymetr. Może nadal, już w nowej Klinice Chojraków, starać się o jak najlepsze leczenie onkologiczne.

Dziękujemy 🙏
KRS 0000102034

Udostępnij

Czytaj także