Ogromnie dziękujemy władzom miasta Poznań za zauważenie i docenienia działań naszego kilkunastoosobowego teamu, to bardzo dodało nam sił do działania oraz mocy sprawczych. Czujemy się większe. Dziękujemy wszystkim obecnym na uroczystości za świetną atmosferę. Wszyscy byliśmy tam wielką wolontariacką rodziną. Dziękujemy Bajmowi za fantastyczny koncert.
Ale nie byłoby tych pięknych chwil, gdyby nie nasze Chojraki, gdyby nie nasza onkorodzinka z Oddziału TSK, Oddziału III i Oddziału V 🩷🩵💚 To dzięki Wam Chojrakowe Czwartki, Dzwony ale także każde odwiedziny w Klinice są ważne, często wesołe i zabawne oraz zawsze inspirujące.
Od naszych dzieci i młodzieży uczymy się jak od najwybitniejszych profesorów. To Wy okazujecie, czym jest siła, empatia i pozytywne nastawienie 💝 Rodzice, jesteście świetnymi kompanami do rozmów, a Wasza wdzięczność za nasze najdrobniejsze działania jest zawsze odczuwalna.
Team medyczny Kliniki, bez którego też by nie było nas, bo to Wy tak świetnie dostrzegacie nasze starania i wychodzicie nam na przeciw. Dzięki świetnej komunikacji z zespołem Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM w Poznaniu czujemy się potrzebni 💗
Dziękujemy też naszym rodzinom, że wybaczają nam zapakowane garaże i stoły zagospodarowane na przygotowywanie warsztatów oraz to, że nas nie ma w czwartkowe popołudnia w zasięgu a w inne dni czasami bywamy nieco mniej niż na sto procent 🙏







