/upload/content/pictures/tlo-fb.png
Zobacz jak możesz pomóc lub
Firma lub organizacja
06-11-2018

Ruszyła akcja #rogalove dla Dzieciaki Chojraki!

RRRr???? Ruszyła akcja #RogaLOVE

Po raz drugi Dzieciaki Chojraki są beneficjentem tej słodkiej akcji!!! Tym razem zbieramy na zakup cytofluorymetru - niezastąpionego w diagnostyce białaczek oraz w monitorowaniu odpowiedzi na zastosowane leczenie ???????? Chcesz nam pomóc? Po prostu zamów tradycyjne rogale świętomarcińskie na rogalove.pl z dostawą do domu, obdaruj nimi swoją rodzinę, przyjaciół, pracowników! Dochód z ich sprzedaży trafi do Chojraków!

Kup rogale na stronie internetowej www.rogalove.pl i pomóż małym pacjentom w walce z nowotworem.

Dzielne Dzieciaki Chojraki liczą na Ciebie! ✌️

Rogale zostaną dostarczone do Twojego domu lub biura w ciągu 24h!

Szczegóły 
???? www.rogalove.pl

 

O Akcji:

Z rogalowym sercem

RogaLOVE to akcja charytatywna, której celem jest niesienie pomocy w zakresie poprawy zdrowia i warunków leczenia dla najbardziej potrzebujących. Współorganizatorami akcji są wyspecjalizowane firmy internetowe: sklep E-Torty.pl, dostawca płatności online PayU, platforma logistyczna Sendit, kancelaria prawna Answer oraz serwis społecznościowy Wykop.pl, które postanowiły połączyć swoje doświadczenia, aby zbudować wspólną inicjatywę charytatywną.

Tłem akcji jest 11 listopada, który obchodzony jest nie tylko jako Narodowe Święto Niepodległości, ale także Dzień ku czci św. Marcina, z którym związana jest tradycja wypiekania rogali. 11 listopada 1891 proboszcz parafii pw. Św. Marcina w Poznaniu zaapelował do wiernych, by na wzór patrona zrobili coś od serca dla najuboższych. Jeden z miejskich cukierników, Józef Melzer, rozpoczął wówczas zwyczaj wypiekania rogali, za które płacili bogaci i dzielili się nimi z potrzebującymi. Akcja RogaLOVE to kontynuacja tej tradycji, a jednocześnie przedsięwzięcie mające na celu promowanie postaw charytatywnych w okresie obchodów Święta Niepodległości. Za pośrednictwem strony internetowej każdy może kupić wypiekane według tradycyjnych receptur, przepyszne Rogale Świętomarcińskie i podzielić się nimi z osobami bliskimi, przyjaciółmi, klientami, partnerami biznesowymi lub współpracownikami.

Aby wspomóc akcję RogaLOVE, należy w okresie od 4 – 17 listopada 2019 roku odwiedzić stronę http://rogalove.pl oraz dokonać zakupu Rogala Świętomarcińskiego.

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczany jest na cel charytatywny, którym jest pomoc dla dzieci chorych onkologicznie, poprzez wsparcie Dzieciaki Chojraki Stowarzyszenia Rozwoju Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej.