Dzięki wspaniałej inicjatywie poznańskiego artysty – KAWU – okolicznościowa grafika wykonana w trakcie mistrzowskiego meczu Lecha Poznań trafiła w ręce darczyńców. Natomiast na konto Chojraków wpłynęła darowizna – 22 000 PLN.
Możemy podzielić się informacją, że grafika koziołka zawiśnie w Szpitalu AidPort 💕💕💕 Mamy nadzieję, że jej zwycięski klimat ucieszy nie tylko personel ale także pacjentów hematologicznych.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję, bo dzięki takim działaniom, dzięki społecznemu zaufaniu i zaangażowaniu, my, wolontariusze, możemy skutecznie wspierać Chojraki w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej UM w Poznaniu.


